Safirbet Ödeme Yapıyor Mu?

yeni-giris

Canlı bahis siteleri yüksek maç oranları ve yüksek miktarlarda bonuslarla kendi reklamlarını yapmayı çok iyi biliyor. Fakat yapılmış olan reklamlardaki oranların ve kazançların hesaba geçmesinde bütün siteler aynı hassasiyeti göstermiyor. Yapmış olduğumuz denetleme ile beraber Safirbet ödeme yapıyor mu sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Çünkü çok geniş bir üye sayısına sahip olan Safirbet yeni üyeler almaya devam ediyor. Takipçilerimizden Safirbet üyelik almak isteyenler Safirbet kayıt ve üyelik incelememize göz atabilir. Safirbet için yeni üyelik almak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Safirbet’in ödeme yapma durumu. Aşağıda detaylı bir şekilde konuya açıklık getireceğiz.

Safirbet Ödeme Yöntemleri

Finans işlemleri için sitenin ana sayfasında duyurulduğu üzere 4 farklı opsiyon kullanıyor. Bunlardan birincisi son dönemin popüler olan yatırım aracı QR KOD sistemi. Bu şekilde Safirbet bankalarla çalışıyor ve QR KOD sistemi üstünde yatırım yapılabiliyor. Safirbet para yatırma için kullanılabilecek olan diğer opsiyon yine popüler olan Cep Bank uygulaması. Ayrıca ön ödemeli kartlar ve sanal cüzdan hesapları ile de Safirbet’e para yatırabiliyorsunuz. Para yatırma noktasında çok geniş araçlar tanımlamış olan Safirbet para çekme noktasında da aynı uygulamaları devam ettiriyor. Özellikle banka havalesi üstünden çekim işlemlerinin onaylandığı sitede aynı zamanda ön ödemeli kart veya sanal cüzdan hesabı diye nitelendirilen Ecopayz ve TL Nakit yöntemi ile para çekmeye müsaade ediyor. Çekim işlemlerini 7 gün 24 saat talep edebilirsiniz ve 15 dakikalık işlemler neticesinde çekim talebiniz onaylanmaktadır. Takipçilerin merak ettiği diğer bir konu da Safirbet para çekme için belge istiyor mu oluyor. Safirbet kesinlikle para çekimi işlemlerinde belge talep etmiyor.

Safirbet Ödeme Limitleri Nelerdir?

Safirbet para yatırma uygulamalarında maksimum sınırları oldukça yüksek tutarken Safirbet ödeme limitleri noktasında aynı makul oranları devam ettiriyor. Banka havalesi, TL Nakit ve Ecopayz yöntemi ile birlikte minimum 100 liralık para çekim talebinde bulunabilirsiniz. Para çekim talebi minimum limiti 100 lira olarak belirlendiğinden dolayı kazançlar günlük olarak talep edilebiliyor. Safirbet finans işlemleri incelemelerimizden daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*